ERSOY ELEKTRONİK

Ersoy Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.  1993 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yaptığı yenilikler ve oluşturduğu markalar ile sektörünün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Ersoy Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. Bugün 20 den fazla mobil aksesuar markasını bünyesinde barındırmaktadır.

Ersoy Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye’de Mobil aksesuarlarda Oramobile, Ferrari, Mercedes-Benz, Bmw, Aston Martin, Santa Barbara, Guess, Polo, Totu Design, Joyroom, X-Doria, Fshang, Rocks, Devia, G-Case markalarının da sahibi veya distribütörü konumundadır.

Ersoy Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. Yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen fuarları da ziyaret ederek teknoloji alanındaki yenilikleri takip etmektedir.

Ersoy Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. Mobil aksesuar pazarında Türkiye’de önde gelen GSM operatörü firmalarla da sektörel iş birliği yaparak, tüketicilere en yeni ürünleri hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Ersoy Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında kendi bünyesinde başlattığı Ar-Ge çalışmaları ile de yerli üretim yapabilmek için gerekli çalışmalara başlamıştır. Bu çalışmalar neticesinde tasarımını ve üretimini tamamen kendi bünyesinde geliştirdiği 2 yeni markasını ve ürünlerini 2019 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sunmayı planlamaktadır.